Mokesčių apskaita

Užsienyje registruotos įmonės, vykdančios veiklą ir Lietuvoje, privalo apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti privalomas rinkliavas valstybei pagal numatytus teisės aktus. Tvarkinga mokesčių apskaita ne tik garantuoja vadovo ramybę, bet ir padeda išvengti netikslumų ar net galimų baudų. Tvarkinga buhalterija – tai investicija į tvarų verslą, paremtą aiškia ir teisinga apskaita.

Teikiame mokesčių apskaitos paslaugas užsienio įmonių filialams Lietuvoje:

PVM – vykdome PVM apskaitą užsienio įmonėms, Lietuvoje registruotoms PVM mokėtojais
Socialinio draudimo įmokų – atstovaujame gaunant A1 formas
Pelno mokestis – apskaičiuojame ir deklaruojame užsienio įmonių filialų pelno mokestį, pelną prie pajamų šaltinio
Sprendžiame kitus mokestinius klausimus

Papildomos naudos mūsų klientams:

Nemokamos konsultacijos finansų valdymo klausimais su jums priskirta buhaltere,
Komunikacija Jūsų vardu su valstybinėmis institucijomis (VMI ir Sodra),
Nemokama laikmena įmonės dokumentų saugojimui ir jų dalinimuisi su buhaltere nuotoliniu būdu.

Teikiame įmonių dalinės apskaitos tvarkymo paslaugą – kuomet klientas tik tam tikrą apskaitos dalį patiki mūsų specialistams (pvz. personalo apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas ar kita).

Kodėl verta rinktis „Profinanca“ paslaugas?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos išsiskiria operatyviu reagavimu į užklausas ir nuoširdžiu bei geranorišku konsultavimu tiek, kiek jums individualiai reikia.
„Profinanca“ kolektyvą sudaro specialistai, kurie turi skirtingą patirtį įvairiose sferose Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti didelį paslaugų spektrą ir rasti atsakymą į jums svarbius klausimus.
Mūsų komanda nuolat tobulėja, gilinasi į naujus įstatymus ir periodiškai kelią kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių patirtis siekia net iki 25 metų.
Patikėdami buhalterinę apskaita mums, galite būti tikri, kad atliksime absoliučiai visas užduotis nuo deklaracijų ruošimo iki ataskaitų pateikimo.

Ką apie mus kalba klientai