Buhalterinė apskaita

MB / IĮ / UAB / VŠĮ / IV

Buhalterinė apskaita – tai verslo procesas, kuris leidžia įvertinti įmonės veiklą ir priimti verslui svarbius sprendimus. Savo praktikoje ne kartą susidūrėme su situacija, kai tvarkinga ir savalaikė buhalterija leido įmonės vadovams objektyviai įvertinti skolinimosi ar investicijų klausimus ir paspartinti įmonės plėtrą. Ne retai įmonės nesėkmę gali lemti apleista ar savamoksliškai vedama apskaita, todėl sunku reikiamu momentu įvertinti realia situaciją. Prastas finansų valdymas gali tapti net įmonės bankroto priežastimi.

Mėnesinės ataskaitos (pildomos ir teikiamos mėnesinės GPM, Sodros, PVM, i.SAF deklaracijos);
Kliento pirkimo/pardavimo sąskaitų suvedimas ar sisteminis sutikrinimas;
Personalo apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas;
Mokėjimų parengimas kliento banke (GPM, PVM, Sodros mokesčiai, darbuotojų atlyginimai);
Įmonės automobilių ir kuro apskaita;
Kasos aparatų apskaita;
Banko operacijų apskaita;
Sandėlio likučių apskaita;

Papildomos naudos mūsų klientams:

Nemokamos konsultacijos finansų valdymo klausimais su jums priskirta buhaltere,
Komunikacija Jūsų vardu su valstybinėmis institucijomis (VMI ir Sodra),
Nemokama laikmena įmonės dokumentų saugojimui ir jų dalinimuisi su buhaltere nuotoliniu būdu.

Teikiame įmonių dalinės apskaitos tvarkymo paslaugą – kuomet klientas tik tam tikrą apskaitos dalį patiki mūsų specialistams (pvz. personalo apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas ar kita).

Kodėl verta rinktis „Profinanca“ paslaugas?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos išsiskiria operatyviu reagavimu į užklausas ir nuoširdžiu bei geranorišku konsultavimu tiek, kiek jums individualiai reikia.
„Profinanca“ kolektyvą sudaro specialistai, kurie turi skirtingą patirtį įvairiose sferose Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti didelį paslaugų spektrą ir rasti atsakymą į jums svarbius klausimus.
Mūsų komanda nuolat tobulėja, gilinasi į naujus įstatymus ir periodiškai kelią kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių patirtis siekia net iki 25 metų.
Patikėdami buhalterinę apskaita mums, galite būti tikri, kad atliksime absoliučiai visas užduotis nuo deklaracijų ruošimo iki ataskaitų pateikimo.

Ką apie mus kalba klientai