Buhalterinė apskaita

MB / IĮ / UAB / VŠĮ / IV

Buhalterinė apskaita – tai verslo procesas, kuris leidžia įvertinti įmonės veiklą ir priimti verslui svarbius sprendimus. Savo praktikoje ne kartą susidūrėme su situacija, kai tvarkinga ir savalaikė buhalterija leido įmonės vadovams objektyviai įvertinti skolinimosi ar investicijų klausimus ir paspartinti įmonės plėtrą. Ne retai įmonės nesėkmę gali lemti apleista ar savamoksliškai vedama apskaita, todėl sunku reikiamu momentu įvertinti realią situaciją. Prastas finansų valdymas gali tapti net įmonės bankroto priežastimi.


Buhalterinė apskaita yra ne tik įmonės balanso ir pelno-nuostolių ataskaitos parengimas, tai pilnas finansų valdymas, nuo deklaracijų paruošimo ir pateikimo iki sandėlio likučių apskaitos. Į finansų valdymą kviečiame žvelgti kaip į investiciją, kuri atsiperka priimant daugybę verslo sprendimų. Mūsų tikslas, kad profesionalios „Profinanca“ paslaugos sumažintų jūsų rūpesčius apskaitos srityje ir leistų vadovams savo brangų laiką skirti įmonės plėtrai ir ateities planų įgyvendinimui.

Mėnesinės ataskaitos (pildomos ir teikiamos mėnesinės GPM, Sodros, PVM, i.SAF deklaracijos)
Kliento pirkimo/pardavimo sąskaitų suvedimas ar sisteminis sutikrinimas
Personalo apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas
Mokėjimų parengimas kliento banke (GPM, PVM, Sodros mokesčiai, darbuotojų atlyginimai)
Įmonės automobilių ir kuro apskaita
Kasos aparatų apskaita
Banko operacijų apskaita
Sandėlio likučių apskaita

Papildomos naudos mūsų klientams:

Nemokamos konsultacijos finansų valdymo klausimais su jums priskirta buhaltere,
Komunikacija Jūsų vardu su valstybinėmis institucijomis (VMI ir Sodra),
Nemokama laikmena įmonės dokumentų saugojimui ir jų dalinimuisi su buhaltere nuotoliniu būdu.

Teikiame įmonių dalinės apskaitos tvarkymo paslaugą – kuomet klientas tik tam tikrą apskaitos dalį patiki mūsų specialistams (pvz. personalo apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas ar kita).

Kodėl verta rinktis „Profinanca“ paslaugas?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos išsiskiria operatyviu reagavimu į užklausas ir nuoširdžiu bei geranorišku konsultavimu tiek, kiek jums individualiai reikia.

 

„Profinanca“ kolektyvą sudaro specialistai, kurie turi skirtingą patirtį įvairiose sferose Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti didelį paslaugų spektrą ir rasti atsakymą į jums svarbius klausimus.
Mūsų komanda nuolat tobulėja, gilinasi į naujus įstatymus ir periodiškai kelią kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių patirtis siekia net iki 25 metų.

Patikėdami buhalterinę apskaitą mums, galite būti tikri, kad atliksime absoliučiai visas užduotis nuo deklaracijų ruošimo iki ataskaitų pateikimo.

Ką apie mus kalba klientai