Kitos paslaugos

Konsultacijos

Konsultacijos

Improvizuoti ar pasikonsultuoti? Improvizacijos, susijusios su buhalterine apskaita ir finansiniais sprendimais gali kainuoti daug. Daugiau nei informatyvi profesionalo konsultacija. Suprantame, kad kilus klausimams, juos būtina spręsti operatyviai, todėl teikiame konsultacijas tiek buhalterinių paslaugų klientams, tiek kitiems suinteresuotiems asmenims.

Galite kreiptis šiais klausimais:

Įmonės steigimo, verslo formos pasirinkimo klausimais
Pridėtinės vertės mokesčio (PVM), pelno mokesčio, gyventojų pajamų ir kitų mokesčių įstatymų taikymo klausimais
Mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais
Individualios veiklos (IV) klausimais
Mokesčių optimizavimo kliento naudai klausimais
Kitais klausimais

Kaina

30 Eur + PVM / valanda

*Būtina išankstinė registracija

Kodėl verta rinktis „Profinanca“ paslaugas?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos išsiskiria operatyviu reagavimu į užklausas ir nuoširdžiu bei geranorišku konsultavimu tiek, kiek jums individualiai reikia.
„Profinanca“ kolektyvą sudaro specialistai, kurie turi skirtingą patirtį įvairiose sferose Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti didelį paslaugų spektrą ir rasti atsakymą į jums svarbius klausimus.
Mūsų komanda nuolat tobulėja, gilinasi į naujus įstatymus ir periodiškai kelią kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių patirtis siekia net iki 25 metų.
Patikėdami buhalterinę apskaita mums, galite būti tikri, kad atliksime absoliučiai visas užduotis nuo deklaracijų ruošimo iki ataskaitų pateikimo.

Ką apie mus kalba klientai