apie mus

kodėl mes?

Ar žinote, kad tvarkinga apskaita yra itin svarbi sėkmingam verslui, jo vystymui ir augimui? Kodėl? Nes finansiniai rodikliai parodys kryptį, kuria linkme įmonė eina, ką reikia keisti, o ką tęsti.
Mes esame pasiruošę tuo pasirūpinti: tvarkingai ir atsakingai tvarkyti buhalterinę ir mokestinę apskaitą, teikti konsultacijas bei ruošti ataskaitas įmonių vadovams. Teikiame apskaitos paslaugas mažoms, vidutinėms ir įvairaus pobūdžio įmonėms visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu.
Patikime, kad sukaupta patirtis, žinios ir tai, kaip mes dirbame su savo klientais, leis džiaugtis mūsų bendradarbiavimu. Ir čia keletas priežasčių, kodėl verta rinktis mus:

mūsų vertybės

Klientų pasitikėjimas - mums didžiausia vertybė. Tam pasiekti ir išlaikyti, laikomės šių darbo principų:

Sąžiningumo

Tai svarbiausias principas mūsų darbe. Esame ir siekiame būti patikimais partneriais

Patikimumo

Įmonės veiklą esame apdraudę profesinės atsakomybės civiliniu draudimu, kad mūsų klientai jaustų saugumą 

Komandinio darbo

Patyrusių profesionalų komanda dirba išvien, kad suteiktų aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams

Konfidencialumo

Visi kliento duomenys yra apsaugoti ir tinkamai tvarkomi, laikantis įstatymų bei verslo etikos

susipažinkime!

Esam jaunų, veržlių ir kompetentingų profesionalų komanda, turinčių daugiau nei 10 metų patirties dirbant su įvairaus pobūdžio įmonėmis, registruotomis Lietuvoje ir ES šalyse. Puikiai išmanantys tiek verslo apskaitos standartus (VAS), tiek tarptautinius apskaitos standartus (IFRS) bei pasikaustę Lietuvos ir ES mokesčių platybėse.
Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, turinys bakalauro ir magistro laipsnį finansų bei ekonomikos srityje, kasmet tobulina savo žinias seminaruose bei dalyvauja mokymuose. 
Mūsų aistra – dirbti Jums!

Apskaitos sistemos

Apskaitos sistemų valdymas mums neproblema. Esame sukaupę patirties dirbdami su daugiau nei 10-čia apskaitos sistemų, tarp jų:

Jei klientas pageidauja, jungsimės prie jūsų apskaitos sistemų ir įvaldysime bet kurią kitą programą ir tapsime jos žinovais.