Patirtis – mūsų verslo pamatas

Nors „Profinanca“ įkurta 2017 metais, tačiau joje glūdi ilgametis ir gilus buhalterinės ir finansinės srities išmanymas. „Profinanca“ steigėja Karolina Lukšienė daugiau nei 10 metų dirbo didelėse tarptautinėse apskaitos ir audito kompanijose. Ši patirtis su Lietuvos ir užsienio įmonėmis leido įkurti stipriomis vertybėmis paremtą verslą bei suburti profesionalų komandą. Patikėdami mums savo finansinę apskaitą, galite būti tikri, jog optimizuosime buhalterijos procesus, o lengvai prieinama ir patogi finansinė informacija leis priimti strategiškai naudingus sprendimus.

Mūsų kolektyvo stiprybė – skirtingos ir gilios žinios įvairiose apskaitos ir finansų srityse, todėl galėsite greitai gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.
Tam, kad teiktume naudingas ir aktualias paslaugas, nuolat sekame įstatymų atnaujinimus bei dalyvaujame įvairiuose mokymuose, kurie leidžia pritaikyti savo žinias praktiškai ir taupyti klientų laiką bei pinigus.
Mūsų tikslas – tvarkinga ir savalaikė buhalterinė apskaita, kuri padeda įmonės vadovams priimti finansiškai naudingus sprendimus.
Į mus dažniausiai kreipiasi mažo ir vidutinio dydžio įmonės visoje Lietuvoje. Patogu tai, jog konsultuojame ir paslaugas vykdome nuotoliniu būdu, todėl nesvarbu, kuriame mieste esate įsikūrę.
Mūsų siūlomas bendradarbiavimo modelis sutaupo kaštus, kurie atsirastų, jei savo įmonėje samdytumėte finansininką pilnai darbo dienai. Mokėkite tik už atliktus darbus, o ne išsėdėtas valandas.
Mes pasirūpinsime programine apskaitos įranga, kuri padės efektyviai tvarkyti jūsų buhalteriją, tad jums nereikės diegtis brangių sistemų ir rūpintis jų administravimu.

150+

Aptarnautų
įmonių

10

Metų
patirtis

50+

Laimingų
klientų

Mumis pasitiki

Ką apie mus kalba klientai