Darbo užmokesčio skaičiavimas

Darbo užmokesčio apskaita – tai procesas, kuris labai svarbus ne tik darbuotojui, bet ir darbdaviui. Darbuotojas tikisi sąžiningo atlygio paskaičiavimo, o darbdavys – žinoti tikslias darbo užmokesčio išlaidas, kurias privalo sumokėti laiku.


Kiekvienam „Profinanca“ klientui garantuojame konfidencialumą ir laiku pateiktą informaciją apie numatomus darbo užmokesčio kaštus. Savalaikis atlygio paskaičiavimas bei mokesčių deklaravimas valdžios įstaigoms užtikrina ir patrauklesnį įmonės, kaip darbdavio, statusą.

Darbo užmokesčio apskaitą ir personalo valdymą apima:

Atlyginimų ir priedų skaičiavimas
Darbo užmokesčiui taikomų mokesčių apskaičiavimas
Darbdavio teikiamų privilegijų apskaita
Įdarbinimo procedūros
Atleidimo iš darbo procedūros
Dokumentacijos rengimas
Darbo laiko apskaita
Komandiruočių apskaita

Papildomos naudos mūsų klientams:

Nemokamos konsultacijos finansų valdymo klausimais su jums priskirta buhaltere,
Komunikacija Jūsų vardu su valstybinėmis institucijomis (VMI ir Sodra),
Nemokama laikmena įmonės dokumentų saugojimui ir jų dalinimuisi su buhaltere nuotoliniu būdu.

Teikiame įmonių dalinės apskaitos tvarkymo paslaugą – kuomet klientas tik tam tikrą apskaitos dalį patiki mūsų specialistams (pvz. personalo apskaita, darbo užmokesčio skaičiavimas ar kita).

Kodėl verta rinktis „Profinanca“ paslaugas?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos išsiskiria operatyviu reagavimu į užklausas ir nuoširdžiu bei geranorišku konsultavimu tiek, kiek jums individualiai reikia.
„Profinanca“ kolektyvą sudaro specialistai, kurie turi skirtingą patirtį įvairiose sferose Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti didelį paslaugų spektrą ir rasti atsakymą į jums svarbius klausimus.
Mūsų komanda nuolat tobulėja, gilinasi į naujus įstatymus ir periodiškai kelią kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių patirtis siekia net iki 25 metų.
Patikėdami buhalterinę apskaita mums, galite būti tikri, kad atliksime absoliučiai visas užduotis nuo deklaracijų ruošimo iki ataskaitų pateikimo.

Ką apie mus kalba klientai