Kitos paslaugos

Įmonės pertvarkymas

Įmonės pertvarkymas gali tapti aktualus siekiant sumažinti mokestines prievoles bei efektyviau vykdyti veiklą. Veiklos formos keitimas yra sudėtingas procesas, kurį įmonės ne retai patiki profesionalams.


Įmonės pertvarkymas – tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas, kai naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkyto juridinio asmens teises ir pareigas. Atlikus pertvarkymo procedūras, juridinis asmuo nėra likviduojamas, juridinio asmens kodas išlieka tas pats, vykdoma veikla nenutrūksta, o pasikeičia tik juridinio asmens teisinė forma.

Atliekame pertvarkymus tarp šių verslo formų:

Mažoji bendrija (MB) pertvarkoma į uždarąją akcinę bendrovę (UAB)
Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) pertvarkoma į mažąją bendriją (MB)
Individuali veikla (IV) pertvarkoma į uždarąją akcinę bendrovę (UAB)

Terminas

2 – 4 savaitės

Kaina

Registracija Lietuvoje

300 Eur + PVM

+ registrų centro ir notaro išlaidos

180 Eur

Kodėl verta rinktis „Profinanca“ paslaugas?

Mūsų buhalterinės apskaitos paslaugos išsiskiria operatyviu reagavimu į užklausas ir nuoširdžiu bei geranorišku konsultavimu tiek, kiek jums individualiai reikia.
„Profinanca“ kolektyvą sudaro specialistai, kurie turi skirtingą patirtį įvairiose sferose Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime pasiūlyti didelį paslaugų spektrą ir rasti atsakymą į jums svarbius klausimus.
Mūsų komanda nuolat tobulėja, gilinasi į naujus įstatymus ir periodiškai kelią kvalifikaciją mokymuose. Buhalterių patirtis siekia net iki 25 metų.
Patikėdami buhalterinę apskaita mums, galite būti tikri, kad atliksime absoliučiai visas užduotis nuo deklaracijų ruošimo iki ataskaitų pateikimo.

Ką apie mus kalba klientai