paslaugos

Buhalterinė apskaita

Įmonių pilnos buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų registravimo iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo. Teikiamos ataskaitos finansinėms institucijoms, mokesčių deklaracijos valstybinėms institucijoms ir kt. 
Įmonių dalinės apskaitos tvarkymas – kuomet tik tam tikrą apskaitos dalį patiki mūsų specialistams (pvz. išlaidų ir/ar įplaukų apskaita). 

Darbo užmokestis

Teikiame personalo apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo paslaugas, kuomet norima išlaikyti konfidencialumą ar patikėti algų skaičiavimą profesionalams.

Darbo užmokesčio apskaitą ir personalo valdymą apima:

Vyr. Financininko paslauga

Ši paslauga tinkama įmonėms, turinčios apskaitininką, kuris rūpinasi kasdienėmis apskaitos operacijomis, tuo tarpu mes į savo rankas perimsime:

Mokesčių apskaita

Teikiame mokesčių apskaitos paslaugas užsienio įmonių filialams Lietuvoje:

Apleista buhalterija

Jūsų apskaita nebuvo vedama ar vedama netvarkingai? 
Mūsų specialistai viskuo pasirūpins: sutvarkysime praėjusius laikotarpius ir parengsime finansines ataskaitas, deklaracijas, paruošime reikiamus dokumentus.

Individuali veikla

Pradedant savo individualų verslą daug laiko reikia investuoti į kuriamą produkciją ar teikiamą paslaugą ir trūksta laiko domėtis bei rūpintis finansai? Mes Jums padėsime užpildyti reikiamus dokumentus, paruošime deklaracijas ir apskaičiuosime mokėtinus mokesčius. O Jūs skirkite daugiau laiko savo verslui!