Klientų pasitikėjimas

Mums didžiausia vertybė

Ar žinote, kad tvarkinga apskaita yra itin svarbi sėkmingam verslui, jo vystymui ir augimui? Kodėl? Nes finansiniai rodikliai parodys kryptį, kuria linkme įmonė eina, ką reikia keisti, o ką tęsti.

Mes esame pasiruošę tuo pasirūpinti: tvarkingai ir atsakingai tvarkyti buhalterinę ir mokestinę apskaitą, teikti konsultacijas bei ruošti ataskaitas įmonių vadovams. Teikiame apskaitos paslaugas mažoms, vidutinėms ir įvairaus pobūdžio įmonėms visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu.

Patikime, kad sukaupta patirtis, žinios ir tai, kaip mes dirbame su savo klientais, leis džiaugtis mūsų bendradarbiavimu. Ir čia keletas priežasčių, kodėl verta rinktis mus:

  • Jums nereikia mokėti mokesčių, kuriuos turėtumėt mokėti kuriant atskirą finansininko darbo vietą.

  • Mes visada giliname savo žinias ir dalyvaujame mokymuose, kad išlaikytume aukščiausią kvalifikaciją, už kuriuos Jums mokėti nereikės, bet visada gausite kompetentingą pagalbą.

  • Jūsų apskaita bus tvarkoma ne vieno darbuotojo, o profesionalios komandos, kuri susidūrus su tam tikromis problemomis kartu ją išspręs.

  • Jums nereikės įsigyti brangios apskaitos programos ar turėti kitų brangių kanceliarinių išlaidų. Mūsų tikslas - augti kartu su Jumis! Tad kviečiame bendradarbiauti ir siekti tikslo kartu!

MB Profinanca

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius
Įmonės kodas: 304723101

PVM mokėtojo kodas: LT100013590314
A.s. LT62 7300 0101 5453 7206

Mob.: +370 615 16111
E-mail.: info@profinanca.lt

Sekite mus: